Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
logiraamat

Selle leheküljekese eesmärk on anda ülevaade sellest, millega ühed tõsised surfarid igapäevaselt tegelevad. Mõistagi ei ole reaalne panna siia kirja iga pisimgi liigutus - rutiinsed maapealsed tegevused korduvad ju päevast päeva ja nende pidev kirjeldamine ei jätaks "nendekssamadeks ja oluliseks" tegevusteks enam aegagi. Siintoodu on ikkagi ainult olulisem ja huvitavam.
NB! Postitada saavad ainult klubi liikmed! Klikkides lingile "vali" näed kõiki valitud liikme postitusi.

  2002    2003    2004    2005    2006    2007    2008    2009    2010    2011    2012    2013    2014  

  2015    2016    2017    2018    2019    2020    2021  

LisajaSissekanne
Nimi: johannes
Kuupäev: 29.07.2010
windsurf
Nasva, S, 8-11ms, vesi soe, 102+ 7,5. tuul pehme ja ebaühtlane. jään ka vihma kätte ja saan tiksuda.
Nimi: johannes
Kuupäev: 19.07.2010
windsurf
Nasva, tundub, et siin on juba nädala olnud vesi soojem kui oli Sardiinias, ükspäe möötsin 25-27, täna oli 23 ja kuna õhk oli täna vaid 21, siis oli vannitunne täielik, täna sain isegi 8,2 purjega slalli sõita W 6-8ms... nüüd käib juba ka koolituses usinalt rahvast ja lastetrennis ka tosin mudilast, tuleb väikestest purjedest puudu.
Nimi: johannes
Kuupäev: 11.07.2010
windsurf
Sardiinialt lahkume 8.00, ehk magasin sadamas pöösaall, mis oli supermönus, puhus soe tuuleke ja polnud räiget palavust, öösel 3st keerasin tuduma ja 5 aegu läks ikka korra jahedaks ilmselt alla +30 ja tõmbasin tuulepluusi peale.... praamifirmast kasutasinwww.moby.it , mis oli Piombino -Olbia suunal päevase variandina soodsaim, muudest linnadest liinidel oli pilet ikka 100-200 euri kallim, ka õine variant, kajutivariant pole kohustuslik, salongides ja tekil on piisavalt kohti kus saab end magama keerata, enamhinnatumad kohad olid 6-7-8 teki vahelised trepikoridorid, kus oli maas paks pehme vaip ja päris külm kliima tehtud, astu aga üle magajate.... kuna juba all saapamaal olime, siis mõtsime, et läema kaem viltust Pisatorni, enne praami küsin veel kohalikult rännumehelt teed ja see soovitab hoopis Siena vanalinna minna, Pisas pole muud näha kui üks äpardunud ehitus... no otsustame siis Sienat kaeda, gps pakub selleks kohe extreemteed otse üle mägede, saan hea rallielamuse, kiirteed kasutades ilmselt läinuks aega poole vähem,... Siena vanalinn polnud esmalt miskit erilist, aga mida sügavamale läksime, seda ägedamaks emotsioon läks ja jõudes keskuse kirikuplatsile, mis oli mega suur ja kaldupinnaga nagu teatriplats ning siis võttis ikka arhitektuuriosa minu ajudes sassi, sadu inimesi istus lummavat pilti kaifides lihtsalt platsikallakul, miljonärid panid paremat põske platsirestos ja 2 japsi lasid end vanalinna taustal pulmariideis pildistada... antiikses veinipoes tegin järjekordse veiniostu, sest veinid on isegi luksuslikus vanalinna veinipoes 3-4... 10-12 euri, meil maksaks iga odavaim vein 10 euri min.... haarasime enne öiseid autamatkamisi paar 5 eurist suurt firmapitsat kaasa ja tasapisi kodupoole, hing jäi veel Siena vanalinna uitama (kui saad võta terve päev -2 selle vanalinnaga tutvumiseks)... palavus hakkas 1-2 kraadi kaupa allapoole minema, Poolas oli juba õhtul alla 30, tagsitulek kestis alates mandriitaaliasse jõudmist 2 ööd ja päeva, mille kohta magasin 1 tunni hommikul austrias(pingil) ja virtsust koduni (ilmselt john sõitis), viimane öine lõpp praamini oli päris piin sõita, leiutasin pidevalt uusi nippe unega võitlemisel ( näiteks 2 sõrmega rooli keeramine on täiesti mõistusevastane tegevus, mis hoiab meeled ärkvel nagu ka igal võimalusel möödasõidud, põlvega rooli hoidmine päästab kindlasti kraavisõidust kui tekib aukuvajumine (oli korra või isegi 2), sel juhul ei hakka keerama kraavi ja ülesehmatades oled veel sirgel teel, viimases lõpus ei töötanud enam kohvi ka aga see oli kohalik lake kah. kahu, et tuult väheks jäi ja eks meil oli ka ettevalmistus sel korral puudulik... reisukulu oli kusagil a* 8-9tuh vahel 12 päevale(kütus, praam, majutus ja söök)

Vaata pilti
Nimi: johannes
Kuupäev: 10.07.2010
windsurf
Cagliari, tänane prognoos on juba meetrijagu parem eilsest, 12 ajal hakkab nagu mingi briis tööle, mistralist pole essugi, passin 2-ni ja siis otsustan mäkke rattaga presida, Cagliaris tuleb selleks klubist kesklinnapoole 500m sõita, siis vasakule ja esimesest jälle vasakule läheb korralik asfaltee üles, mille tõusunurk on koduperenaise velokaga täiesti talutav püstitõusmata, tõusen klubi äärse mäe paralleelsele servale 15 minutiga, kus mingi bänd seab õhtuks lava üles, vaade on hunnitu nagu kirjamehed ütlevad, vaatamata superreostaja inimese püüdlusele, paistab vesi allapoole kiigates päris hästi põhjani, ... kui italianode käest küsisin, et miks russosid rannas näha pole siis siin privaatnurgakestes nad peidus ongi... muide Berlusconit ei poolda 90% kohalikest, pidavat ärimafia värk olema, umbes nagu meitel praamiäris... ja siit ülalt vaadates pole tuult küll kusagilt loota, selline passimine on masendav ja kuumus teeb kah oma tööd, kuigi võrreldes esimese päeva vilus +37 ja tänase +32 on elu nagu talutavamaks läinud... päeva lõpus teen paar simultani itaalia kabes, saan pähe, sest tammi saab ainult tammiga võtta ja tagasi võtta tavalise nupuga ei saa... muide täna oli brasiilia Audol ka paat renditud, aga meil polnd sest kasu.
Nimi: johannes
Kuupäev: 09.07.2010
windsurf
Cagliari, eilepuhus lausa 3 stardi jagu, oleks ka enam saanud aga... ikkagi ei lähe meil nagu ootused olid, johnil käriseb vana 11,0 seest ja viies sõit hea tuulega läheb lõrri, ka ei saanud ma paati, et pilte teha, itaallased on jube manjanad, iga päev räägib Ceri neile, et veepealt on pilte vaja ja mind on lausa offissial fotomeheks edutatud, aga italianodel on savi, nende oma fotokunn saatis üldse kõik persse , sest tuult puhub liiga vähe ja ta ei saavat häid pilte, hull värk nende staarikestega... koht , mis oli oodatud korralike mistraalidega jääbki meil nägemata, 10 km eemal lahel kimavad kutid 5-ste purjedega!!! kojusõit saab olema üsna hevi, temperatuurid on päris laes... täna 16.00 pole veel tuult ja ilmselt ei tulegi...rannas on seevastu elu lausa merre minemas, hommikul 10 ajal kui sõidame klubisse on juba sajad autod pargitud kõikvõimalikesse kohtadesse, politsei peatab meie kodusirgel aeg ajalt juhte, aga sellist kõik puhuma varianti pole, sest 0,8 promilli võib kõigil liiklejail veres olla, ses suhtes on hea üldise halli massi taustal punase bussiga liikuda, hoiab kurjad jõud eemale... õhtul läheme pitsarestorani, laudaistumine (nagu taksos meil) maksab 2 euri, pitsad 5-8 euri, mis on ikka pirakad ja ainult mina söön viisakalt oma 4stazzioni lõpuni ning haukan neljandiku Tiia lõhepitsastki, joogid on restoranis kallid, piirdume veega, poes saad õlle isegi 45 sendiga, siin mitu euri, ka veinihinnad laes, ehk poehinnast 3-4x enam.

Esimene  «  2  3  [ 4 ]  5  6  »  Viimane     kokku: 48 sissekannet


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast