Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Surfarid võistlesid Saare Kapale
30.07.2002

Mihkel Kuusksalu
Sörve surfivõistlusel oli päev varem puhunud 15 m/s mõnusast surfituulest jäänud võistluspäevaks järgi tuult vaid mõni meeter sekundis.

Taas sai peetud noorte sõidud, mille parimad –12 aaastaste klassis oli John Kaju ja -16 aastaste klassis Mihkel Kuusksalu. Naiste klassi parim oli Hedi Sau.

Meeste sõitude ajaks oli liikuda võimalik vaid pumpamise abil ja nii võetigi ette mees-mehe vastu sõidu lühidistants. Tuulevaikuses libisesid aga kergemad koolipoisid vanadel tegijatel lihtsalt eest minema.

Esikolmik aga ei saanudki omavahel paremust ka peale ümbersõite selgitatud. Nii jäid 1.-3. kohta jagama Ants Haavel, Veiko Aedmaa ja Mattias Purga. Kapad jäeti seekord jagamata ja lepiti kokku kordusvõistluse toimumises augusti lõpus. Kuna tuule miinimumnorm ei vastanud slaalomi võistlusjuhendile, siis ei antud välja veel ka maakonna meistritiitlit.

Mida võistlus edasi, seda tugevamaks muutub aga konkurents parima nimetusele ja võistlejates hakkab tekkima tõsine huvitatus järgmisel suvel toimuvatele Saarte Mängudele pääsemise osas.


Johannes Kaju
Meie Maa
30-07-2002
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast