Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Erki Arumeel – uus Eesti meister freestyle’is
10.09.2002

Vladimir Tsehh A-liiga 3.koht
Juba teist korda sel suvel võttis Saaremaa Surfiklubi enda kanda purilauasõidu meistrivõistluste läbiviimise. Hästi korraldatud kursisõiduvõistlus Roomassaares teenis ära Eesti Purilaua Liidu usalduse ka freestyli meistrivõistluste korraldamiseks.

Juba eelmisel aastal hea surfikoha nime teeninud Sörve poolsaare tipp jäi ka seekord kohavalikus eelisolukorda. Surfajaid sel suvel kimbutanud tuulenappus jättis ka sellele võistlusele oma jälje. Nii jäi ka suurem osa trikiarsenalist sooritamata ja võistlus ise tuli läbi viia ühe päevaga.

Vaatamata sellele oli saarlastel, kes seekord veel pealtvaataja rollis olid, üritus heaks õppepäevaks ja surfiklubi eesmärk näidata suhteliselt uut spordiala omadele ja innustada noori rohkem harjutama ning edaspidi ise kaasa lööma, kuhjaga täidetud.

Mees – mehe vastu toimunud ägedas rebimises tuli värskeks Eesti meistriks Erki Arumeel Tallinnast edestades Virko Kaske ja Vladimir Tsehhi. Kuna Eestis võistlevad koos tipptegijatega alati ka harrastussportlased, kes moodustavad B-liiga, siis selgitati ka nende parimad. Võitja au kuulus Ain Härmsonile, teine ja kolmas vastavalt Ain Sinikas ja Toomas Keridon. Meeskondlikult edestas konkurente pikalt Hawaii surfitiim.

Võistlejad jäid taas saarleste võistluskorraldusega väga rahule, mis annab klubile indu korraldada kunagi saares ka suuremaid rahvusvahelisi surfivõistlusi.
 
Johannes Kaju
Meie Maa
10-09-2002
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast