Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Purilaudurid selgitasid Sõrves meistreid
11.09.2001

Sõrve sääre tipus viidi pühapäeval tugeva tuule ja suure lainetusega läbi Eesti meistrivõistlused Freestylis.

Viieteistkümne purjelauduri osavõtul toimunud võistlused viidi läbi kahes etapis. Esimene peeti Sõrvesääre välislahes ja suurtes lainetes ning teine Sõrvesääre siselahes siledal veel ning tugevas tuules.

Esimese võistluse lõppedes juhtis Erno Kaasik, kuid üldkokkuvõttes tuli Eesti meistriks Freestyles 2001 Erki Arumeel. Teise koha sai Erno Kaasik ning kolmandaks tuli Virko Kask.

Kuigi saarlased seekord veel ei osalenud, on ala ühe harrastaja Johannes Kaju sõnul märk maha pandud. “Vastupidiselt mõnede meeste arvamusele on meil piisavalt tugevad tuuled ja vajalikud lained selle ala arendamiseks olemas,” märkis Kaju, kelle sõnul loodetakse tuleval aastal kindlasti Saaremaal üks etapp korraldada.

“Hea oleks see viia läbi taas septembris, sest siis on tugevad tuuled. Ja just freestyle etapp, sest see on vaatemänguline ja pakub pealtvaatajatele silmailu,” lisas ta.

ALVER KIVI
Meie Maa
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast