Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Noored tegijad panid vanadele pika mastiga...
29.08.2004

Maakonna lahtised meistrivõistlused purilauasõidus ehk Saare Kapp 2004 tõi tiitlit jahtima 14 surfajat. Maakonna meistri tiitlit purilauasõidus antakse välja 4 korda ja kui eelmisel aastal olid külalised ülekaalus, siis seekord oli saarlaste ülekaal 12 võistlejaga.
Head tuult prognoositud päeva sattus aga ka mitmeid tuule suunamuutusi, mis tõi kaasa ka tuule langemist miinimumi piirile (slaalomisõidus 4,7ms). Päeva alguses puhunud 9ms vajus aeg ajalt 5-6 ning nurk keerutas lõuna ja lääne vahel päris mitu korda.
Võistluse esimese kolme eelsõiduga selekteerus välja 10 edasipääsejat poolfinaali, kus omakorda tuli 5 osalejal peale kahte sõitu kaldale suunduda. Õnneks polnud kohtunikul aga loomuliku kadu tõttu tarvidust karme käske anda. Väsimus tegi oma töö ja nii loobusid isegi 2 finalisti pretendeerimisest meistritiitlile. Rõõmu tegi kogu võistluse juures see, et 7 parema hulgas oli vaid 1 täiskasvanu, kes noorte surfimeeste vahele ära mahtus. Finaalis sõidetud 2 otsustava stardi järele selgusid Saare Kapa võitjad. Kolmanda koha pälvis Gregor Kapsta (14a), hõbemedali Tanel Ilmjärv (17) ja maakonna meistritiitli ning absoluutse võidu John Kaju (13). Kõik poisid on Saaremaa Surfiklubi kasvandikud ning John osalenud kõigil 4 Saare Kapal. Tiitlikaitsjal Urmas Niinel ei õnnestunud aga seekord kahjuks finaaligi jõuda. 4 asastat tööd on kandmas vilja ja „noored kutid lihtsalt panevad ära” tuli tõdeda vanadel surfimeestel. finalistide 4 koht Joel Muruveele ja 5 koht Urmas Rangile.
Saaremaa Surfiklubi tänab ürituse toetajaid Saaremaa Spordiliitu ja AS Priket.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast