Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Saare Kapp 2008.
07.09.2008

Saare Kapp 2008 meister-John Kaju.

Traditsiooniline, juba 6 korda, toimuv Saare Kapp/ Bacardi Fun ehk maakonna lahtised meistrivõistlused purjelauasõidus tõi kokku 33 võistlejat. Vaatamata kehvale tuuleprognoosile õnnestus esimese võistluspäeva lõpus püüda kinni üllatustuul ehk korraldaja tuli auga välja lootusetust olukorrast. Võistlejatele vägagi tähtis Bacardi Fun sarja finaalvõistlus, kus võideldakse hooaja viimaste punktide eest, on enamasti toimunud isegi liiga tugeva tuulega oludes. Fun sari on mõeldud harrastajatele surfajatele ja seal ei saa auhinnalisi kohti läinudaasta Eesti 10 parima surfaja nimekirja sportlased. Sel võistlusel oli keelualune surfaja vaid 1- John Kaju.
Laupäevane võistluspäev algas vägagi vaiksetes, 2-3 ms , tuuleoludes. Peale lõunapausi keeras tuul ennast paika ja hakkas kuni6-7ms jõuga puhuma. Olud olid võistluse käigus jõukohased nii algajaile kui ka vanadele tegijatele.
Maakonna meistritiitli võitis neljandat korda John Kaju, kes tuule tõustes näitas teistele kaugelt selga. Hõbedane medal kuulus Mikk Murule ja pronks Kadi Ilmjärvele. Saarlasi osales võistlusel 8.
Fun sarja üldarvestuse etapivõit läks Ingrid Puustale, teine oli Alar Vettik ja kolmas Jaanus Ree. Üldarvestuses oli saarlastest paremusel 12 Mikk Muru, 13 Kadi Ilmjärv, 17 Steven Nepper, 19 Neeme Truumees, 25 Henri Õun, 26 Marek lepamets ja 28 Jane Kaju. Stevenile ja Janele, kes tegid oma esimese, surfivõistluse andis see U-20 arvestuse vastavalt 4 ja 6 koha.
Grand Seenioride parim Peeter Nõmmik, Seenioride klass Alar Vettik, Naised/juuniorid Ingrid Puusta.
üritust toetasid: EPL, Mediato, Surfhouse, Kuressaare Ehitus, SRC.
Meeskond : Sekretariaat- Anneli& Aalo , merekohtunik Kuldar, maine orgunn Neeme ja Marek. peakohtunik Johannes.


tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast