Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

John Kaju Formulasurfis maailma II juunior.
21.09.2009

John Kaju- Formulasurfi maailma 2 U-20 vanusegrupis.
Kuigi juunioride MM sel aastal ebaõnnestus, siis ilmselt ajastus vorm iseeneslikult meil hooaja lõpuosale ning nii EM kui ka MM il tuli II koht U-20 arvestuses. MM-i esikoht libises tegelikult õnnetul kombel käest ja nii jääb meil järgmiseks aastaks veelgi suurem isu võidu järele.
Aga ega konkurendid kah ei maga. MMi 4 parimat juuniori olid kõik järjest väikeste punktivahedega, mis näitab päris tugevat ühtlast tippu, puudu oli vaid Macej Rutkowski. Need noored mehed hakkavad paari aasta pärast maailma absoluutset esiotsa omavahel jagama ja on hea tõdeda, et üks on meite oma poiss. Uskumatu, et Saaremaa tingimustes, konkurentsi puudumisel, saab üks põhjamaalane nii kõrgele jõuda.
Raske hooaeg on seljataga ja kõva vaimne väsimus oli juba MM-i ajal kaelas, ega siis ei tööta ka mõte enam eriti. Pika hooaja eduka lõpetamise eelduseks on palju enam vaimu värskena hoidmine, ehk siis vähem võistlemist ja rohkem fun’i et õigel ajal kõvasti paugutada.
Loodetavasti aitavad need väljasõidetud kohad meil leida toetajaid uueks hooajaks ja annavad innustust teistele omamaa kuttidele tippupürgimiseks.
Meeste tulemused:
http://www.formulawindsurfing.org/filez/results/090919_2/men_official.pdf
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast