Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

John Kaju põhjamaade mv-lt U-20 teise kohaga...
15.08.2010

13-15 august toimusid Norras Solas purjelaua Formula klassi Põhjamaade meistrivõistlused, Eestist sõitis sinna 4 sportlast kelle hulgas ka John Kaju Saaremaa Surfiklubist. Üldise tuuletuse ja palavuse taustal Norras õnnestus korraldajatel siiski 8 starti ilmast välja meelitada. Esimese päeva õhtuks olid medalikonkurentsis Nii Martin Ervin (4)kui ka John Kaju (5), kuid teisel päeval tabanud ebaõnn kukutas Kaju mitmeid kohti tahapoole. Nii tuli kaotus võrku sõitmise ning korra ka märgi taha kinnijäämise tulemusel. Sõidu kiirus oli väga hea ja korra õnnestus tal isegi edestada esikoha mehi, kuid kaotused lihtsates situatsioonidest ei lubanud Kajule (EST 24) enamat kui üldarvestuse 7 kohta ning U-20 arvestuses II koha taanlase Sebastian Kornumi (DEN 24)järel ning kolmas juunior oli ka taanist Christian Justesen (DEN 26).
Üldarvestuses tegi aga suurepärase tõusu neljandalt kohalt Martin Ervin (EST 202), kes edestas oma põhirivaali Wilhelm Schurmanni (BRA 999) ja Vincent Langerit (GER 122) ning võttis Põhjamaade meistritiitli.
Juba järgmine nädalavahetus saab järje Balti karikavõistluste finaaletapile Tallinnas Pirital, kus Ervinil on kaitsta üldarvestuse esikoht ja Kajul U-20 esikoht neljandat korda.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast