Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Neipryde Baltic Cup final....
24.08.2010

Pirital Baltic Cup finaalvõistlusel/ Eesti mv II etapp Formula purjelauaklassis osales üle hulga aja jälle 6 saarlast, kellest 3 ka tulemuse kirja said. Kahel esimesel päeval surfajad vette ei saanudki kuna tuult võistlemiseks ei tekkinud. Kolmandal päeval puhus aga tugev -16 ms tuul ja lainetus oli Tallinna lahel kuni 2m, mis tegi tulemuse saavutamise äärmiselt raskeks. Parima tulemuse sõitis välja Neeme Truumees (SSK) Eest mv ülarvestuse 27 kohaga ning Balti karika 40 koha . Eesti mv arvestuses saavutas B liigas Kadi Ilmjärv 4koha ja Henri Õun (SSK)5 koha. Võistlusel osales 64 surfajat.
Saarlaste parim John Kaju ootas 2 päeva asjatult Pirital tuult ning kolmandal päeval, kui puhus just tema tuul, pidi noormees TÜ kehakultuuri sisseastumise katseid tegema. Tema õnneks ei saanud tugeva tuulega teised U-20 klassi konkurendid tulemusi kirja ning Johni neljandat aastat järjest U-20 võitu ka ohustada. Vigastuse tõttu ei startinud ka Urmas Niine ning Tristen Kivi (SSK) haigestus teisel päeval.
Juba 28-29 august saab meie parimaid surfajaid näha Nasval, kus toimub Saare Kapp 2010 /Bacardi Fun võistlused purjelauasõidus ning selguvad ka maakonna meistrid.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast