Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

John Kaju hea tulemus "põhjamaadelt"
04.07.2011

Põhjamaade meistrivõistlustel Formula klassis tuli John Kaju üldarvestuses hõbemedalile ning oli ühtlasi seenioride klassi võitja.
Ohverdanud Saarte Mängudele sõidu, sest viimane võistluspäev Inglismaal langes kokku meistrivõistlustega Rootsis, oli õige otsus. Juba esimesl päeval Rootsis Halmstadis tuli sõita 4 võistlussõitu ning samal ajal Inglismaal istuti tuule puudusel kaldal. Keerulistes oludes alanud võistlus muutus iga sõiduga aina mugavamaks või oli see kehva olude analüüs enne esimest sõitu, aga nii korraldajad kui võistlejad tegid esimese sõidu järel omad korrektuurid. Nimelt kestis Johni sõit esimene sõit 11 kohale vaid 9 minutit, mis näitas, et rada oli ebaloomulikult lühike. Edasi läks juba paremini nii korraldajal kui ka võistlejail. Peale nelja sõitu oli Kaju vaid 2 punkti kaugusel teisest kohast, liidri püüdmine ei olnud enam reaalne, küll aga teine koht. Viimase päeva ainsa sõidu võitmine tõstiski ta neljandalt kohalt teiseks. Sõidud 11/6/3/3/1. Võistlusel osales 53 surfajat 6st riigist ning võidu võttis DEN-4 Nikolaj Kruppa Taanist ja kolmandaks jäi SWE-92 Per Boström Rootsist, kellelt John Kaju teise koha võitsiki.
Saarlastest osales veel Neeme Truumees, kelle kohaks jäi 40 (sõidud 38/40/40/39/34).