Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

7 x maakonna meister on John Kaju
10.07.2011

vötjad


Laupäeval 9 juuli peeti Nasval ideaaloludes maakonna üheksandad meistrivõistlused purjelauasõidus ehk Saare Kapp 2011. 26 surfajat said +28 kraadise veega ja 5-7ms SW tuulega nautida saaremaiseid mönusid veepeal. Võistluspäev kasutati järgmise päeva kehva tuuleprognoosi arvestades maksimaalselt ära ja sõideti 6 sõitu. Esimeses sõidus näitas kohalikke olusid hästi tundev Kaju konkurentidele selga ja võitis sõidu. Teisest viienda sõiduni aga oli liidriks Toomas Mölder ning John Kaju ei suutnud väiksema purjega allatuule otstel edu hoida. Tuli aga kontrollida konkurenti maakonna arvestuses Urmas Niinet. Viimases sõidus õnnestus Kajul hea start ja vabas tuules eest ära minna ning lõpetada taas esimesena, millega oli ka maakonna seitsmes meistritiitel kindlustatud. Järgnesid Urmas Niine (klubist Team Mahe) ja Neeme Truumees 10,9,6,6,7,7(SSK). Saare Kapa üldvõit läks taas mandrile Toomas Mölderile kohtadega 2,1,1,1,1,2 (Surfhouse) John Kaju (SSK) 1,2,3,2,2,1 ja Urmas Niine 3,3,2,3,3,3 ees.
Naisi oli võistlemas 6 ja üldarvestuses parim oli Annika Valkna Tallinnast. Maakonna ainus ja parim oli Kadi Ilmjärv naiste üld teise kohaga ja kolmas koht Helle Väinale.
Noorte U-17 klassi võitis Karl Erik Saarm (BTPLK) , teine Artur Kaiküll (BTPLK)ja Tristen Erik Kivi (SSK) .Maakonna noorte paremik oli Tristen Erik Kivi (SSK), Janis Krupinš (SSK) ja Armand Mäekallas. Võistlust toetas Saare Maavalitsus.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast