Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Balti karikas lõppenud edukalt.
28.08.2011

SSK surfajad tublid Balti karikavõistlusel.
Tallinnas toimus 26-28 august Neilpryde Baltic Cup-i Formula purjeleua klassi kolmas võistlus. Lootused hooaja üldarvestuses esikolmikusse pääseda olid ka Saaremaa Surfiklubi surfajal John Kajul. Kahjuks ei olnud ka sel korral noorel mehel tuuleõnne ja nii tuli Tallina lahe keerulistes oludes vahel lihtsalt konstateerida fakti, et mingis punktis jääd lihtsalt seisma ja 10 meetrit eemal lendab pagiga sinust mitu meest nagu postist mööda. Aga selline see purjesport juba on. Isegi kui kogu tehniline pool on ok ja midagi sõidu ajal katki ka ei lähe on sul veel tuuleõnne ka vaja. Kaju Tallinna etapi kohaks jäi 8 ja hooaja kokkuvõttes napi kaotusega 4 koht ehk esimene, kes poodiumile ei mahtunud. Sõidud 6-10-4-(13)-(11)-9-7. Eelmise aasta tulemus üldarvestuses oli 15.
Saaremaa Surfiklubist võistles veel Neeme Truumees, kes lõpetas hooaja hea 35 kohaga üldarvestuses (eelmisel aastal 40) ning see tulemus andis ka grandmasterites kolmanda koha ja etapil 34 koht sõidud DNC-32-DNF-32-32-21-27-DNF . Henri Õun üld 72 , etapil 39 kohal 35-40-DNF-DNF-38-39-37-DNF.
Noortest rõõmustas oma U-17 arvestuse 3 kohaga Tristen Erik Kivi, kes jõudis meestega konkureerides kolmel korral kontrollaega. Balti karikavõistlustel ei võeta kahjuks kontrollaega vanuseklassidele eraldi, küll aga peetakse arvestust purje suuruse järgi. Oma elu esimesse kontrollaega jõudis ka Janis Krupins, kuid Armand Mäekallasel tuleb veel pingutada, et hakata kontrollaegadesse jõudma. Noortele oli see kindlasti tugevaks treeninguks edasises arengus.
Tallinna etapi võitis Paulo dos Reiss Brasiiliast ja hooaja kolme etapi kokkuvõttes kuulus võiduau kodulahel võistelnud vanameister Martin Ervinile Filip Korczycki (Poola) ja Toomas Mölderi (Eesti) ees.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast