Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

FW ranking.
05.09.2011

Supersaavutused Johnilt ja Neemelt, kes siis vastavalt esikümnesse ja esisajas oma uued kohad kinnitanud on!!!






Ranking 2010/2011
updated: 03.09.2011

===================================================================== 

Place Name First Name Sail No Total Pts

=====================================================================

1 Ervin Martin EST-202 309.75

2 dos Reis Paulo BRA-3333 280.50

3 Korczycki Filip POL-555 277.00

4 Schurmann Wilhelm BRA-999 276.75

5 Polanowski Michael POL-16 229.75

6 Gresevicius Gediminas LTU-76 221.50

7 Kaju John EST-24 213.25

8 Dale Ansis LAT-13 210.75

9 Dagan Arnon ISR-1 196.25

10 Birzulis Maris LAT-11 191.00

10 Gresevicius Mantas LTU-13 191.00

--------------------------------------------------------------------

12 Jasiunas Rytis LTU-799 190.50

13 Molder Toomas EST-44 189.75

14 Moliusis Arvydas LTU-789 178.50

15 Warembourg Nicolas FRA-531 177.00

16 Brzozowski Wojtek POL-10 176.25

17 Costa Hoevel Gonzalo ARG-3 170.00

18 Allen Steve AUS-0 166.25

19 Brault Valentin FRA-823 152.75

20 Mroczynski Wojciech POL-48 140.00

--------------------------------------------------------------------

21 Preiss Janis LAT-23 139.75

22 Le Metayer Aurelien FRA-105 136.50

23 Mokrzycki Hubert POL-25 135.25

24 Kriukelis Mindaugas LTU-646 132.75

25 Omanbriedis Ricards LAT-48 128.25

26 Rencis Janis LAT-0 127.50

27 Littel Dennis NED-13 123.25

28 Rutkowski Maciej POL-23 119.50

29 Miarczynski Przemek POL-013 115.50

30 Niine Urmas EST-555 110.50

--------------------------------------------------------------------

31 Skarlatos Nikos GRE-28 108.50

32 Hlavaty Pawel POL-11 104.00

33 Sliuburys Andrius LTU-153 103.00

34 Bouman Casper NED-52 101.75

34 Zelcs Romualds LAT-25 101.75

36 Liutkus Giedrius LTU-11 100.75

37 Poltruk Gunnar EST-789 100.50

38 Kask Peeter EST-12 95.25

39 Aftowicz Michal POL-83 94.50

40 Albeau Antoine FRA-192 92.00

--------------------------------------------------------------------

41 Le Gallois Loic FRA-55 90.50

42 Runge Timo EST-233 89.50

43 Pietrasik Michal POL-192 88.25

44 Gousin Alexandre FRA-752 84.00

45 Peterson Talis LAT-119 82.50

46 Browne Gabriel BRA-50 78.00

47 Sieminski Przemek POL-239 77.75

48 Leontjevs Aleksandrs LAT-107 75.25

49 Strauss Bruno LAT-134 72.00

50 Martinho Miguel Nuno POR-5 71.00

50 Kaasik Erno EST-2 71.00

--------------------------------------------------------------------

52 Zoonekynd Edwy FRA-1642 70.25

53 Gronqvist Joel FIN-2 68.75

54 Vesterstrom Jesper DEN-111 68.00

55 Pozolo Renato BRA-302 66.25

56 Dyburys Mantas LTU-99 66.00

57 de Jong Teade NED-777 64.75

58 Buzianis Micah USA-34 64.00

59 Ania Barrachina Pablo ESP-16 61.50

60 Jasiunas Arnoldas LTU-797 61.00

====================================================================

61 Cousin Alexandre FRA-75 59.50

62 Lipasti Antti FIN-101 58.00

63 Kivistik Erki EST-209 57.25

64 Mratovic Luka CRO-751 55.00

64 Paakkonen Oskari FIN-46 55.00

66 Melo Victor Carneiro BRA-2497 54.00

67 Martinez del CerrFernando ESP-71 53.50

68 Sjostedt Ulf SWE-8 53.00

69 Vidakovic Stojan SLO-5 52.00

70 Grodzicki Lukasz POL-125 51.00

--------------------------------------------------------------------

71 Ohlsson Jussi FIN-93 50.00

71 Vettik Alar EST-167 50.00

73 Biljman Oliver CRO-7 48.00

74 Briggs James GBR-91 46.00

75 Fleury Yoann FRA-730 45.50

76 Lavicky Karel CZE-130 45.00

77 Hrdina Patrik CZE-17 44.00

78 Smeds Anders FIN-312 43.50

79 Kocjan Andrej SLO-1 43.00

80 Gustin Bostjan SLO-7 41.00

--------------------------------------------------------------------

81 Pinheiro Mathias BRA-5 40.00

81 Sladky Martin CZE-4 40.00

81 Blinnikka Daniel FIN-5 40.00

84 Klopocinski Maciej POL-211 39.25

85 Zima Jakub CZE-777 39.00

85 Konieczny Lukasz POL-320 39.00

87 Tarnowski Pawel POL-182 38.00

87 O'Brien Sean AUS-120 38.00

87 Hoerler Peter AUT-31 38.00

87 Sipavicius Karolis LTU-1001 38.00

87 Kajakas Aivar EST-69 38.00

--------------------------------------------------------------------

92 Neuman Lukas CZE-177 37.00

93 Truumees Neeme EST-264 36.50

94 Rott Jan CZE-3 36.00

94 Andres Valkna EST-140 36.00

96 Szymajda Pawel POL-156 34.00

96 Stepanek Jan CZE-73 34.00

98 Smiltenieks Maris LAT-68 33.25

99 Myska Filip CZE-333 33.00

99 Buchholz Slawomir POL-179 33.00

99 Bodner Steve USA-4 33.00

--------------------------------------------------------------------

102 Saarm Karl Erik EST-228 32.50

103 Ozols Maris LAT-40 32.00

103 Mik Roland EST-36 32.00

103 Horvat Ziga SLO-277 32.00

103 Abram Nahuel ARG-14 32.00

107 Kaczmarski Pawel POL-169 31.00

107 Jelinek Jakub CZE-119 31.00

109 Kaikull Artur EST-11 30.50

110 Molnar Akos HUN-5 30.00

111 Bartlema Pieter NED-77 29.75

112 Raska Marek CZE-76 29.00

112 Blazowski Blazej POL-73 29.00

114 Smigielski Jan POL-110 28.00

114 de Vasconcellos Favio Viscardi BRA-1001 28.00

116 Bazyli Michal POL-44 27.00

116 Vilop Heiko EST-217 27.00

116 Stolarek Igor POL-113 27.00

116 Swiety Andrzej POL-3 27.00

116 Wroz Jacek POL-508 27.00

116 Grzegorczyk Robert POL-700 27.00

116 Piasecki Jacek POL-13 27.00

116 Lozynski Adam POL-295 27.00

116 Radecki Rafal POL-177 27.00

116 Lichocik Krzysztof POL-313 27.00

116 Netik Pavel CZE-116 27.00

116 Kalebka Michal POL-661 27.00

116 Kobus Maciej POL-911 27.00

129 Korzhikov Vladimir RUS-120 26.50

130 Miletic Danijel CRO-976 26.00

131 Treggiari Luciano ITA-5 25.00

132 Langer Vincent GER-122 23.50

133 Dvorak Marek CZE-128 23.00

134 Voverys Paulius LTU-718 22.50

135 Ferenczy Tibor AUS-1 22.00

135 Flessner Bernd GER-16 22.00

137 Karson Juhan EST-5555 21.50

138 Jeramaz Vido CRO-10 21.00

139 Divinec Branislav SVK-1 20.00

139 Kordel Sebastian GER-220 20.00

141 Kampouropoulos Nikos GRE-2000 19.50

142 Vitols Kristaps LAT-313 19.25

143 Wilkens Helge GER-63 19.00

143 Louzek Karel CZE-34 19.00

145 Mattes Fabian GER-202 18.50

146 Pfaffenbichler Peter AUT-84 18.00

146 Mehl Sergio ARG-21 18.00

146 Behrends Thade GER-94 18.00

149 Standhardt Denis GER-189 17.50

150 Dittrich Pawel POL-381 17.00

150 Nemeth Lehel SRB-111 17.00

152 Schade Johannes GER-185 16.50

152 Vlaxakis Dimitrios GRE-7 16.50

152 Alcazar RodriquezAlejandro ESP-2 16.50

155 Vanek Vaclav CZE-38 16.00

155 Martinez Fernando ARG-1 16.00

155 Depoorter Ruelle Victor ESP-969 16.00

155 Jakobsen Danni DEN-64 16.00

159 Vieito Cobian Juan ESP-14 15.50

159 Muller Philipp GER-100 15.50

161 Stantejsky Jan CZE-771 15.00

161 Cortez Vasco Paulo POR-6 15.00

161 Volzke Kevin GER-502 15.00

164 Sabater Morante Jordi ESP-606 14.50

164 Solidakis Vassilis GRE-19 14.50

164 Opitz Christian GER-69 14.50

167 Leiria Miguel ESP-15 14.00

167 Schmelzer Patrik GER-127 14.00

167 Kern Ron USA-K 14.00

170 Ioannis Chrisochou GRE-4 13.50

170 Dreschner Wolfgang GER-3333 13.50

170 Robledo Barcia Francisco ESP-321 13.50

173 Grobins Martins LAT-777 13.00

173 Bergant Zoran SLO-10 13.00

173 de la Figuera Rafael ESP-441 13.00

173 Frey Christos GRE-969 13.00

173 Muller Daniel GER-269 13.00

178 Nikas Marios GRE-15 12.50

178 Poggemann Tim GER-130 12.50

178 Fernandez Garcia Nacho ESP-6 12.50

178 Bond Chris GBR-98 12.50

182 Suelter Uwe GER-633 12.00

182 Serrano Javier ESP-12 12.00

182 Prangl Klaus AUT-110 12.00

182 Yannatos Dimitrios GRE-8 12.00

182 Ahearn Cullen 163 12.00

187 Zobel Balmes Eric ESP-107 11.50

187 Vrouvas Anastasios GRE-2 11.50

187 Monning Mick GER-610 11.50

190 Bongartz Oliver GER-125 11.00

190 Gallart Vinals Joan ESP-274 11.00

190 Polycronopoulos Fanis GRE-89 11.00

190 Vuckovic Milos MNE-1 11.00

194 Celikay Ifran GER-72 10.50

194 Jose Sabio Francisco ESP-999 10.50

194 Lourantos Tassos GRE-3 10.50

194 Kujala J. SWE-76 10.50

198 Maia Aldo Bebeko BRA-1313 10.00

198 Tertre Toran Alfonso ESP-3 10.00

198 Kudlacek Pavel CZE-5 10.00

198 Schott Oliver GER-26 10.00

--------------------------------------------------------------------

202 Erades Bisquert Juan ESP-923 9.50

202 Poupalos Alexandros GRE-414 9.50

202 Werries Sebastian GER-273 9.50

205 Keseg Djula SRB-3 9.00

205 Tzallas Nikolaos GRE-48 9.00

205 Glaser Thomas GER-25 9.00

205 Gutierrez Alvaro ESP-121 9.00

205 Haavel Frank EST-187 9.00

210 Tsaldaris Dionisis GRE-356 8.50

210 Doncel Garcia Gustavo ESP-11 8.50

210 Hinkofer Bernd GER-114 8.50

210 McGain Phil AUS-7 8.50

214 Berkelis Robertas LTU-127 8.00

214 Grosso Luis Vierna ESP-102 8.00

214 Gadolos Ioannis GRE-74 8.00

214 Abete Martin USA-03 8.00

214 Timme Bernd GER-1961 8.00

214 Smoljenovic Nikola CRO-11 8.00

220 Alexopoulos Ioannis GRE-117 7.50

220 Saarm Raivo EST-229 7.50

220 Schulte Jorn GER-207 7.50

220 Ferlet Xavier GBR-451 7.50

220 Muset Lara Alex ESP-95 7.50

225 Psicas Christos GRE-25 7.00

225 Skrepek Jan CZE-78 7.00

225 Aguilo Juan Pere ESP-56 7.00

228 Goyard Thomas FRA-32 6.50

228 Didrigkeit Knut GER-464 6.50

228 Sylvester Steve S3 6.50

228 Ochoa Pinar Jose Maria ESP-888 6.50

228 Croustalis Paris GRE-247 6.50

233 Domenianni Diego USA-05 6.00

233 Oun Henry EST-294 6.00

233 Giard Louis FRA-155 6.00

233 Scanavis Constantinos GRE-1969 6.00

233 Ros Pardo Rafael ESP-91 6.00

233 Ufen Arno GER-23 6.00

233 Holy Marek CZE-2222 6.00

240 Mertzmis Ioannis GRE-250 5.50

240 Cousin Gael FRA-75 5.50

240 Fernandez FidalgoSimon ESP-32 5.50

240 Percey Mike VYV 5.50

240 Radeke Walter GER-519 5.50

245 Katsios Alexis GRE-200 5.00

245 Gallice Baptiste FRA-1000 5.00

245 Christianson Eric 44 5.00

245 Hartmann Andre GER-1313 5.00

245 Csikasz Lajos HUN-116 5.00

245 Huhtinen Marcus FIN-10 5.00

245 Suarez Ania Hugo ESP-116 5.00

252 Zahedi Soheli A 4.50

252 Ioannidis Andreas GRE-999 4.50

252 Michalk Frank GER-252 4.50

252 Leblanc Thierry FRA-116 4.50

252 Calvo Pastrana Fernando ESP-69 4.50

252 Keskkula Aivar EST-32 4.50

258 Kivi Tristen Erik EST-347 4.00

258 Agresar Albir PUR-12 4.00

258 Blanco Miguez Aitor ESP-13 4.00

258 Druzhinin Alexander RUS-12 4.00

258 Dupre Hugo FRA-549 4.00

258 Ward Jason AUS-20 4.00

258 Souflis Leonidas GRE-352 4.00

258 Sradnick Wiebke GER-77 4.00

258 Berlengi Ante CRO-96 4.00

267 Ovcharuk Artem RUS-95 3.50

267 Burmann Raoul EST-5 3.50

267 Ahlborn Robert GER-991 3.50

267 Lundquist Weyman USA-9 3.50

267 Psathas Giannis GRE-541 3.50

267 Jarvinen Samuli FIN-133 3.50

267 Pastor Carralero Salvador ESP-57 3.50

274 Jaager Meigo EST-156 3.00

274 Wunderlich Tim GER-15 3.00

274 Kalatie Tomi FIN-61 3.00

274 Uronen Lasse FIN-196 3.00

274 Ferrero Agustin ESP-280 3.00

274 Mouret Emeric FRA-679 3.00

274 Triantafyllou Agelos GRE-55 3.00

274 Petkovic Marko CRO-72 3.00

282 Cipots Kaspars LAT-55 2.50

282 Mantas Charalampos GRE-555 2.50

282 Kumpel Philipp GER-555 2.50

282 Paju Jani FIN-12 2.50

282 Kotnik Guillaume FRA-216 2.50

282 McGrath James MAC 2.50

282 Lozano Juan ESP-371 2.50

289 Maestre Orts Fernando ESP-41 2.00

289 Varady Robert SVK-69 2.00

289 Valsamis Marcos GRE-119 2.00

289 Mouret Philippe FRA-1679 2.00

289 Watermeyer Jay 45 2.00

289 Oksa Ari FIN-999 2.00

289 Krupins Janis EST-243 2.00

289 Meissgeier Klaus GER-771 2.00

297 Gourgoulis Theodoros GRE-52 1.50

297 Bertho Gautier FRA-956 1.50

297 Matthias Fredrik EST-54 1.50

297 Karkkainen Kai FIN-87 1.50

297 del Sez Mascaray Cesar ESP-122 1.50

297 Peer Gary US 008 1.50

297 Thomas Frank GER-363 1.50

--------------------------------------------------------------------

304 Maekallas Armand EST-254 1.00

304 Frey Jon-Hendrik GER-894 1.00

304 Tornwall Jon FIN-66 1.00

304 Jovanovic Zivojin SRB-557 1.00

304 McDonald Bryan USA-314 1.00

304 Ania Presa Angel ESP-1161 1.00

304 Zupping Herki EST-25 1.00

304 Kringel Joachim GER-9999 1.00

304 Laupiainen Jukka FIN-53 1.00

304 Rigaut Louis FRA-9 1.00

304 Athanasios Dikas GRE-9 1.00

315 Taboada Banda Juan ESP-51 0.50

315 Morris Bill CO3 0.50

315 Prive Edouard FRA-329 0.50

====================================================================



4th September '11

Allikas: Formula windsurfing org - http://www.formulawindsurfing.org/news.php?id=1990
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast