Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

EPL Bacardi Fun 2011 neljas etapp Saaremaal lõpetas sarja sel aastal.
04.09.2011

Üldarvetuse võitjad
Laupäeval ja pühapäeval peeti Nasva rannas Bacardi Fun 2011 neljas sarja finaal etapp,
kus selgitati ka tänavused sarja üldvõitjad.
Kohale olid tulnud 24 võistlejat, kes ei peljanud suvis-sügisest ilma ja Saaremaale sõitu.Laupäeval peamiselt loodest puhuv tuul tugevusega 3–7 m/s soosis võistlejaid ja peeti üheksa võistlussõitu.Pühapäevaks kahjuks oli tuule ramm raugenud ning võitlussõite ei peetud.

Üldarvestuses saavutas saarlastest Neeme Truumees teise koha Aivar Kajakas-e järel ja Raivo Saarm-i ees, sama koha osaliseks sai formula võistlusgrupi arvestuses ning grand seeniorite klassi arvestuses esimese koha , üldarvestuse esimest kohast jäi teda lahutama 2 karistuspunkti.
Juunioride arvestuses saavutas Tristen Erik Kivi kolmanda koha. Tublilt esines Hans Robert Noor klassis 121+ saavutades teise koha.
Armand Mäekallas-e ja Janis Krupinš-i kohad olid juunioride arvestuses vastaval neljas ning kuues.

Saaremaa etapi korraldamisel ja läbiviimisel täname toetajaid EPL ja peasponsor Bacardi-t, Kuresaare Ehitus AS, Monster Energy Estoniat, Saaremaa Food OÜ, Diva ööklubi ja palju teisi.

Viited:
Bacardi Fun 4 etapp 2011 tulemused
Fotod Saaremaa etapist

EPL Bacardi Fun 2011 sarja üldarvestuses 84 võistleja seas saavutasid surfiklubi esindajad:

Eraldi tahaks tänada klubi liikmeid ja klubi sõpru :
Johannes´t, kelle kogemused ja teadmiste pagas olid hindamatuks abiks korraldamisel ning kohtuniku töös.
Henry´t, tema panusest räägib etapi punktide ja võistlemise ohverdus aitamaks võistluse läbiviimist.
Kaupo´t, kel miski ei valmista probleemi ning ei pea paljuks võistluse nimel Tallinnast kohale tulekut.
Neeme´t, kes vaikselt suudab alati anda maksimaalse panuse võistluse parimaks läbiviimiseks.
Muidugi Varje´t ja Annela´t , kelleta oleks nii mõnedki olulised asjad peapeal olnud.
Kindlasti Rainot ja ära ei unustaks ka iseennast.