Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Surfiklubi sai Mändjalga maja
07.05.2002

Surfimaja
Saaremaa Surfiklubi sai Mändjala rannas enda käsutusse hoone, mida kasutatakse kokkusaamise kohana ja vajamineva inventari hoidmiseks.

Saaremaa Surfiklubi sai Mändjala rannas oleva hotell Männikäbile kuuluva maja enda kasutusse vastastikusel kokkuleppel omanikega.
“Kämpingu esindaja Raul Sink oli ka ise asjast huvitatud, sest siis on tema klientidele midagi atraktiivset välja pakkuda ja me oleme puhkajate teenindamiseks kohapeal valmis,” rääkis klubi juhatuse liige Johannes Kaju.

“Põhimõtteliselt on see maja meil inventari hoidmise koht ja väike töökoda, kus saab ühtteist parandada,” ütles Kaju. Ta lisas, et ega ilma majata ikka ei saa, sest laud ja puri on sellised asjad, mis on surfamise juures vajalikud ja nende hoidmiseks peab kusagil ikka koht olema.

Kaju sõnul on maja ka ala harrastajatele kooskäimise kohaks, kuigi päris sees istumise ruumi pole, sest surfarite olemine ja melu käib ikka värskes õhus ja merepeal. Surfarid loodavad kasutada hoonet aastaringselt, sest kui talvel jääd ei tule, siis mereleminekul takistusi pole.

Kaju sõnul hoitakse silma peal ka Roomassaarel, kuid esialgu on sadam ära langenud, kuna madala veega on kivide hulk rannas riskantselt suur. “Kui järgmisel aastal akvatoorium korda tehakse oleme seal tagasi, sest praegu annab Mändjalas toimuvale treeningtööle kaugus linnast tagasilöögi,” märkis Johannes Kaju.

Alver Kivi
Meie Maa
07-05-2002
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast