Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Formula eestikad ja Saare Kapp
17.06.2012

Formula Eesti mv ja Saare Kapp võistluse esimene päev jäi tuule puudusel startideta. Teiseks võistluspäevaks lubas prognoos aga hoopis veiviilma extreemeste tuuleoludega. Võistlust alustati tund varem ja see võimaldas napilt läbi viia 2 võistlussõitu. Kui esimese stardi ajal puhus tuul 7-8ms, siis teise stardiu alguses oli tuult juba 10m/s jagu ning sõidu kulgedes tõusis juba 12-14ms. Tuule tugevnemine sai ka takistuseks paljudele võistlejatele finishisse jõudmisel. Saarlaste rõõmuks võitis John Kaju (Saaremaa Surfiklubi) mõlemas sõidus piisava eduga. Juba mitmel aastal järjepanu on Saare Kapa võit läinud mandrimeestele, aga seekord siis tehti ajaloos pööre. Üldarvestuses järgnesid Kajule Martin Ervin ja Olümpiaks valmistuv Ingrid Puusta, kes rasketes oludes teises sõidus võttis teise koha jättes mitmed nimekad surfimehed seljataha. Seenioride arvestuses parimad Martin Ervin, Gunnar Poltruk (Team Mahe) ja Toomas Mölder(Surfhouse). Naiste parimad Ingrid Puusta, Annika Valkna ja Betti Vainküla (Extreme). U-20 juuniorid Rolan Mikk (Surfhouse) ja Peeter Kask. U-17 noored Karl Erik Saarm (BTPLK) , Tristen Erik Kivi (SSK) ja Artur Kaiküll (Extreme).
B-liiga võistlejad läbisid lühema raja ning parimad olid Maarja Kivistik ja Aivar Keskküla.
Saare maakonna meistriks juba 8 korda tuli John Kaju Urmas Niine ja Neeme Truumees ees. Parim noorte saarlaste arvestuses oli Tristen Erik Kivi.