Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

John 4-s Eurocupil Conilis.
21.10.2012

http://www.formulawindsurfing.org/filez/results/121020/after-10.pdf

Parimad Formula klassi surfajad olid kogunenud Eurocupi viimasele etapile Hispaaniasse Conili. Eestist vaid 2 sportlast John Kaju ja Annika Valkna. Kaugele maale sõitmise lisapõhjus oli see, et samas kohas toimuvad järgmisel aastal ka Euroopa Meistrivõistlused. Ürituse peasponsor kohalik restoran Timon de Roche oli teinud omalt poolt maksimumi võistluse õnnestumiseks, sportlasi poputati päris tublisti. Korraldajate pettumuseks oli aga kohale tulnud vähe võistlejaid, mis kindlasti jättis maha märgi kui hooaja vaiksema osalejate arvuga võistlus.
Veepeal ei läinud ka John Kajul maksimum programmi järgi, läbi hooaja kuisanud tuule ebaõnn saatis ka siin teda. Küllalt muutliku tuuleoludega kõrgete kaljudega kaldaäärne oli üsna muutuvate tuulesuundadega. 10 sõidust parim koht tuli kolmandas sõidus kõik õnnestus ja koht teine. sõitude kohad (6.0) 3.0- 2.0- (5.0) -4.0 -3.0- 4.0 -4.0- 4.0- 5.0. Teistest peajagu üle oli prantslane Valentin Braoult,kes võitis kõi sõidud ja vaid viimases komistas 7 kohale. Annika Valkna võitis naiste arvestuses. Kuna kohale oli vaid 2 naist tulnud, siis eurocupi võitjat naistel välja ei kuulutatud.
Hispaanlastelt võib aga õppida ka seda, kuidas lavastada perfektne show vähese osalejate arvuga. Orgunnis ei antud kusagil järgi, kuni riikliku TV kohaletoomiseni ning alati olid korraldajad naeratavad ning abivalmis.
John kaju võistlushooaeg on selleks aastaks läbi, jääb veel oodata millisele kohale ta asetub maailma rankingu tabelis ja Eurocupi kokkuvõttes.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast