Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Noorsurfajad said annetajalt varustust
31.05.2002

Möödunud kolmapäeval andis Eesti Purjelaualiidu president Rain Lõhmus Harku järve ääres surfiklubis FAN alustavatele noorsportlastele ligi 100 000 krooni väärtuses tasuta treeningvarustust.

Leping varustuse üleandmise kohta sõlmiti Eesti Purjelaualiidu ja surfiklubide FAN ning Saaremaa surfiklubi vahel, mille alusel said saarlased kolm uut surfari täisvarustusega treeningkomplekti.

Saaremaa surfiklubi juhatuse liige Johannes Kaju ütles, et tegu on koolituseks mõeldud laudadega ja peamine rõhk on asetatud noorte sportliku poole arendamisele, kuid õppimiseks saavad neid kasutada ka täiskasvanud.

“Nüüd on meie algsed vajadused rahuldatud, sest kuue treeningkomplektiga saame tekitada grupid, kus trennis on kakskümmend last,” rääkis Kaju, kelle sõnul oligi seni probleemiks just vahendite vähesus. Ta lisas, et juunis võetakse 12–16-aastasi lapsi treeninggruppidesse veelgi juurde.

Samas märkis Kaju, et varustust loodetakse edaspidigi täiendada, sest osa aluseid on juba vanad. “Päris võistlusvarustust meil veel ei ole ja seda peab hakkama ka soetama,” lausus ta.

Surfiklubis FAN läbiviidud üritus toimus projekti Eesti Purjelauasportlane Olümpiale 2008 raames. Eesti Purjelauasportlane Olümpiale 2008 on Eesti Purjeleua Liidu projekt, mille eesmärk on luua järelkasvu tänastele purjelauduritele ning arendada Eestis purjelauasporti tippspordina. Sellel eesmärgil on asutud aktiivselt tegelema laste harjutusrühmadega.

Alver Kivi
Meie Maa
31-05-2002
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast