Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Jäälõhkuja 2013- John Kaju.
28.04.2013

John rändkarika teine hoidja.

Nüüd juba traditsiooniks saanud jää minekuga kaasnev surfivõistlus Jäälõhkuja, toimus teist korda . Külma vee ja tuulega,kuid õnneks päikesepaistega, oli talvist vormi testima tulnud 8 võistlejat. Võistluse õige toimumise aeg olnuks nädal varem ja siis saanuks veel tõepoolest kirvega jääd lõhkuda.
Jäälõhkuja võistlusel on võistlejad üsna võrdsetes tingimustes, ehk kõigil ühesugused surfilauad ja millel kuni 6m2 purjed. Kuna kõigil võistlejail oli algaja status minevikus, siis kellelegi kingitusi tegema ei hakatud ja iga mees proovis ikka oma parima realiseerida. Eelsõitudest pääsesid edasi 4 parimat. Neljanda koha saatus tuli ühe lisasõiduga paika panna Hardi Auna ja Neeme Truumees vahel. Seekord noorus võitis surudes eelmise aasta võitja Neeme finalist välja.
Eelsõitude alagrupid võitsid John Kaju ja Johannes Kaju
Finaalis pani oma paremuse maksma John , kes selleks võistluseks terve kuu Hispaanias treenis. Treener Johannes jäi tihedas konkurentsis Tristen Erik Kiviga seekord kavalamat taktikat kasutades teiseks ning neljandana lõpetas finaalis Hardi Aun. Ainus õrnema soo esindaja oli surfikoer Bella, kes koos treenri Johannesega võitis ka ühe sõidu.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast