Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Formula Eesti mv I etapp
16.06.2013

Roomassaares tomunud ja juba traditsiooniks saanudEesti Formula hooaja avastart õnnestus suurepäraselt. Kuigi ilma prognoos hirmutas paljud formulasõitjad tugitooli, siis tegelikkuses osutus peaaegu kõik suurepäraseks. Tuul puhus esimesel võistluspäeval päeval 5-7ms ja teisel 7-9ms.
Püstitati mitmeid rekordeid. Ilmselgelt oli see läbi ajaloo parim kohtunikutöö hr Madis Ausmani poolt. Rekord sündis ka rehvusvahelisel tasemel ehk esmakordselt oli Roomassaares võistlemas Prantsusmaa kodanik Mathieu de Verdiere. Samuti olid tublid 3 lätlast, kes Riiast otse jahiga Roomassaarde saabusid.
Aga parimad seekord üldarvestuses Martin Ervin, John Kaju ja Erno Kaasik. U-20 parim Peeter kask, U-17 Peeter Saarm, masterites Ervin, Kaasik ja Timo Runge. Grandmasterite esikoht läks Lätti Martins Grobinsile, teine Neeme Truumees Valdis Cibulsi ees. B-liiga parimad, võistlejad sõidavad lühendatud rada) olid Meelis Uustalu, Markus Puidak ning Hardi Aun.
Saare Kapp tiitlit veel välja ei antud, sest 2-3 september Bacardi fun võistluse ajal sõidetakse II etapp ning siis selgub Saare maakonna meister. Kohad on vaatamata sellele, et John Kaju võitis kursisõidu etapi Tristen-Erik Kivi ja Neeme Truumees ees, lahtised. Kõik sõltub sellest, palju Kajul sõdurielu kõrvalt sporti lubatakse teha.
Tänud Saaremaa Surfiklubi juhi Johannes Kaju poolt võistluse toetajatele Bacardi, Saarte Liinid, Kiviprojekt, JK Purjeabi, Z-fins ning EPL.
Pildid
https://picasaweb.google.com/Johkaj/Formulaeestiroomassaare
https://picasaweb.google.com/Johkaj/Roomass2paev
ametlikud tulemused epl-I lehel.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast