Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

12 korda saare Kappa.
09.09.2013

12 korda Saare Kappa.

Uue Eesti ajal on 12 korral selgitatud Saare maakonna meistrit purjelauaspordis ning 9 korda võitis selle tiitli John Kaju. Veel päev enne võistlust oli lahtine, kas Kaju üldse katseväeteenistusest vabaks lubatakse ja kui, kas kaheks võistlus päevaks.
Laupäev, 7 september puhub nõrk tuul 3ms ning 31 surfajat stardivad Bacardi Fun seeriavõistluse finaaletapil. Bacardi Fun on surfajate rahvaliiga võistlus, mis on olnud pikki aastaid koos Saare Kapp võistlusega, et tekitada raskemaid olusid maakonna meistritiitli saavutamisel. Enamasti on saarlasi olnud võistlemas 10 ringis.
Pühapäeval peeti veel 4 sõitu, millest kahel viimasel juba Kaju ei saanud osaleda, sest linnaluba hakkas läbi saama. Kuid võidetud 5 sõitu kindlustasid talle meistritiitli.
Hooaja 2 etapi kokkuvõttes jagunesid kohad John Kaju, Tristen Erik Kivi ja Neeme Truumees vahel. Noorte U-17 klassi paremus oli Tristen Erik Kivi, Armand Mäekallas ja Hardi Aun.
Bacardi Fun võistluse arvestuses tegi aga mehetegusid U17 klassi noormees Karl Erik Saarm, värske maailmameister juunioride arvestuses, kes jättis seljataha kõik vanad tegijad. Teine koht Andrus Jõgile ja kolmas oli Aivar Kesküla.
Bacardi fun üldarvestuses olid saarlased Armand Mäekallas 19, Neeme Truumees 20, Raino Sinisalu SSK 21,Tristen Erik Kivi 22 ja hardi Aun 31 koht. Loodetavasti on järgmine aasta saarlasi ka esikümnes.
Tänud toetajatele kaubamärgid Saare ja Goodkaarma, Bacardi, Kuressaare ehitus,.
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast