Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid
uudised

Roomassaares selgus Eesti meister surfispordis
17.07.2002

Võitja - Juhan Peedimaa
13-14 juuli Roomassaares toimunud Eesti purjelaua meistrivõistlustel kursisõidus oli oodata põnevat tiitlivõistlust. Põhjust andsid hooaja edetabeli liidri Erno Kaasiku vigastus kui ka ettearvamatu ilm, mis suviti surfihuvilisi kimbutab. Nii tuligi tuulepuudusel avastarti mitme tunni võrra edasi lükata.

Võistlejaid oli saarde saabunud 32. Neist vähemalt kolmandikule võis sobivate tingimuste korral tiitlivõitu ennustada. Nõrk tuul soosis kergemaid mehi, kes olid füüsiliselt hästi ette valmistanud ja ennast nö võitjaks pumpasid. Nii võitles auga endale tiitli välja Lõuna tiimi mees, kes sel hooajal suhteliselt keskpäraselt esinenud - Juhan Peedimaa.

Lõuna tiim saabus kohale juba päev varem tutvumaks võistlusoludega. Ajaline edumaad konkurentide ees andis ehk meeskondliku võidugi. Mehed kiitsid võistluskohta ja korraldust. See andis Saaremaa Surfiklubi aktiivile indu korraldada siin tulevikuski mõni suurvõistlus.

Surfiliigade parimad

A-liiga: Juhan Peedimaa, Matti Mikk ja Martin Ervin.

B-liiga: Henry Himma, Peeter Nõmmik ja kolmas saarlane Urmas Niine

Naiste liiga: Kateriine Mik, Erika Aasa ja Anneli Aleksiuse ees.

Poiste surfiliiga parimaks osutus Saaremaa Surfiklubi kasvandik Joosep Kaju, kes ka üldarvestuse pakkus tunduvalt kesisema võistlusvarustusega konkurentsi meestele.

Parima seeniori tiitel läks Lõuna tiimi esindajale Koit Tederile.

Võistlus andis suurt indu ka mitmetele Saaremaa surfajatele, kes võistlusvarustuse puudumisel üritust kaldalt jälgisid. Korraldajad veendusid aga võistluspaiga õiges valikus, mis annab alust Roomassaares ka rahvusvahelisi üritusi korraldada.

Johannes Kaju
Meie Maa
16-07-2002
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313 , 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast