Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast
Avaleht
Avaleht
Anna teada, kus sõidad Rendi surfikama Osta klubi atribuutikat Kasulikud kohad Tule chattima Avalda arvamust, tõstata teema! Osta, müü, vaheta Kus, mis, millal? Võistluskalender Üritused Pildid Trikid
võistlused

windsurf Roomassaare Karikas
06.06.2003 - 08.06.2003

Eesti laste-ja noorte meistrivõistlus Roomassaare Karikas
Vanused-12,-15,-17-ja juuniorid.
varastele saabujatele, telkida võib kohviku juures linnapoolsel küljel oleval murul, ja pisut kaugemal maja seinast. jälgige liiklusmärke autode parkimise kohta!!!
infot olme kohta saab kohviku kõrval olevast jahtklubi hoonest.
korraldajad ka ise reedel kohal..
tellitud on head tuult!!!

KOKKUVÕTE VÕISTLUSTEST (koostatud 06.06.03)

7-8 juunil peeti Roomassaare vetel Eesti laste ? ja noorte meistivõistluste I etapp purilauasõidus. Kohalesaabunud kahe pealinna ja Saaremaa Surfiklubi esindajad olid taas parimaid selgitamas. Ilmaprognoosi järgi tõotas võistlus tulla edukas- tuult ennustati heast kaarest ja piisavalt. Kui esimesel võistluspäeval 23 noort surfipoissi-tüdrukut stardijoonele rivistusid puhus veel nõrk 3-3,5 m/s tuuleke, mis pool distantsi soosis kergemaid võistlejaid. Seejärel keeras tuul edelasse ja tugevnes 6-7 m/s, mis pani ka raskemad mehed käima. Selgituseks, et nooremad võistlejad kasutavad suurema litraa_iga (-200L )aluseid, mis liiguvad paremini vaiksema tuulega ja vanemad poisid sõidavad formula tüüpi võistluslauaga, mille ujuvus 50L väiksem, kuid see-eest lõppkiirus 2-3 korda suurem, kui on tuult ja saab laua n.ö. käima. Saarlastele oli esimene päev päris edukas ja nii lõpetas John Kaju ?12a laste klassi ainuliidrina, sest peale tuule tõusmist olid konkurendid sunnitud kaldale suunduma. ?17 a klassis püsis Joosep Kaju 2-l kohal. Õhtu lõppes Saarepiiga Koolituse kaunite piigade menuka esinemiskavaga noortele sportlastele.
Teine võistluspäev kujunes tuulega õnnistatuks ja saarlasele sama edukaks. Kokku viidi läbi 7 starti. Lõpptulemused kujunesid järgmiseks. ?12 a klassis oli parim John Kaju (Saaremaa Surfiklubi), II Kaspar Aasa ja III Risto Kaarma ?Hawaii SK.
-15 a I koht kuulus Ingvar Lukasele, II Siim Siirak ja III Tony Mõttus kõik Hawaii SK. ?17 a parim Johannes Ahun SK Fan, II Joosep Kaju Saaremaa SK, III Indrek Pomerants Hawaii SK. Juunioride klassi parimaks kuulutati Siim Nettan Saaremaa SK, kellel konkurents puudus.
Tähelepanuväärne võistlus, mis oli peale vene aega esimene meistrivõistlus lastele ja noortele, sai teoks tänu Roomassaare sadama (Saarte Liinid) ja SMS-I suurele abile. Täname ka kõiki klubi liikmeid, toetajaid, toitlustajaid, kohtunikke tänu kellele sai Roomassaare võistluskohana kõrge tunnustuse osaliseks. Korraldajad tõdesid, et edaspidi võiks ka selle seltskonna toel julgelt rahvusvahelisi võistlusi korraldada.

Johannes Kaju
Saaremaa Surfiklubi treener
.

Lisa materjalid
nimetus lisamise aeg faili suurus
Võistlusjuhis02.06.2003 - 08:51 21 kB
Võistlusjuhend02.06.2003 - 08:50 27 kB
Purjetamisjuhis02.06.2003 - 08:50 23.5 kB
PDF formaadis failide vaatamiseks on vajalik Acrobat Reader
tagasi


Saaremaa Surfiklubi - Tallinna 12, Kuressaare 93813 - tel. 53474313, 5092803 - info(ät)saaremaasurf(.)ee        webmaster

Klubi luguKes on klubisKus me surfameÕpetame sindki sõitmaMida meist kirjutatakseKõige tähtsamast